Kurníky pro slepice

Začínáte s domácím chovem slepic a přemýšlíte, jak správně vyrobit kurník, ve kterém slepice najdou to správné útočiště? Otázku kurníku jsme vyřešili za vás. Připravili jsme pro vás nabídku kvalitních kurníků pro chov slepic, které jsou zkonstruovány se vším potřebným – dřevěný plášť, střecha opatřena nepromokavou úpravou, vevnitř pak prostor pro snůšku vajec a samozřejmě bidýlko.

Tyto dřevěné kurníky pro slepice a drůbež se dodávají v demontovaném stavu a doma si je jednoduše smontujete za pomoci základního nářadí. Kurníky jsou určeny pro chov až 10 slepic. Nezapomeňte své drůbeži také kromě kurníku pořídit i dostatečný výběh, aby se mohla kdykoli proběhnout a napást na čerstvé trávě. Prohlédněte si proto i náš sortiment ohrádek a výběhů a zajistěte svým slepicím vše, co k životu potřebují.

Nejprodávanější

Dřevěný kurník TOHOS®
Dřevěný kurník TOHOS®
Skladem
Kód: KURNIK
 
9 499 Kč
(7 850,41 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Dřevěný kurník TOHOS®
7 850,41 Kč bez DPH
9 499 Kč / ks
Kód: KURNIK
Jízdní kola zasíláme řádně seřízena.
Na kola i elektrokola nabízíme záruční o pozáruční servis. Kola zasíláme řádně seřízena . Kolo se zasílá i s předním kolem, vytočená řídítka a jsou sundané pedály. Dále rozvážíme naším firemním vozem bike-centrum kurýrem sestavené elektroskútry . Dovoz je možný také na Slovensko.