Výběhy a ohrádky

Pokud chováte jakéhokoli domácí zvířectvo, ať už jsou to králíci, slepice, jiná drůbež nebo třeba morčata, určitě jim mimo vnitřní klec nebo kurník rádi poskytnete možnost pohybu venku na čerstvém vzduchu. Nemáte čas na výrobu výběhu nebo ohrádky pro králíka svépomocí? Řešením je koupě hotového výběhu, který doma jednoduše během pár minut poskládáte.

V naší nabídce naleznete ohrádky pro králíky i výběhy pro slepice a jiná zvířata. Některé modely těchto propracovaných ohrádek se dají použít variabilně pro více druhů vašich domácích mazlíků. Ve venkovním výběhu bude zvíře jednak chráněno před případnými dravci, kočkami nebo kunami, zároveň se může dostatečně proběhnout a napást. V případě potřeby se tyto výběhy pro slepice a ohrádky pro králíky dají použít samozřejmě i uvnitř budovy.

Nejprodávanější

Variabilní výběh pro drůbež a králíky TOHOS®
2 339 Kč –6 %
Původně: 2 339 Kč  (–6 %)
2 198 Kč
(1 816,53 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Variabilní výběh pro drůbež a králíky TOHOS®
2 339 Kč –6 %
1 816,53 Kč bez DPH
2 198 Kč / ks
Kód: VYBEH
Jízdní kola zasíláme řádně seřízena.
Na kola i elektrokola nabízíme záruční o pozáruční servis. Kola zasíláme řádně seřízena . Kolo se zasílá i s předním kolem, vytočená řídítka a jsou sundané pedály. Dále rozvážíme naším firemním vozem bike-centrum kurýrem sestavené elektroskútry . Dovoz je možný také na Slovensko.
×

Splátková kalkulačka ESSOX