CTM TRANZ 1.0 trek 2026

Kód: T226.572 T226.571 T226.573 Zvolte variantu
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
CTM TRANZ 1.0 trek 2026 (Barva modrá matná, Velikost 21")
14 000 Kč / ks 11 570,25 Kč bez DPH
Výroba jaro Výroba jaro Výroba jaro Zvolte variantu
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Množstevní sleva
1 ks
14 000 Kč / ks
2 a více ks = sleva 3 %
13 580 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Spolehlivé a univerzální trekingové kolo CTM Tranz 1.0 Trek 28 (2026) je ideální volbou pro každodenní ježdění, víkendové výlety nebo cykloturistiku. Díky hliníkovému rámu ALU 6061, odpružené vidlici SR Suntour NEX, 18 rychlostní Shimano sadě a spolehlivým kotoučovým brzdám Shimano MT200 poskytuje pohodlí, jistotu ovládání a výkon pro silnici i lehčí nezpevněné cesty.

Detailní informace

Slevy při koupi 2 ks a více. Až -7%
Nad 30 000.- sleva v košíku -3% plus za 2 a více ks další sleva -3% plus vyberte si dárek plus doprava zdarma a montáž v hodnotě 790.- zdarma jako další dárek Komponenty a doplňky slevy - 3% za 2ks, 3-4 ks sleva - 5% a 5 a více sleva - 7% Možnost dodání pracovníkem Bike-centrum.cz s předvedením.

Detailní popis produktu

CTM Tranz 1.0 Trek 28 2026 – pohodlné kolo pro dlouhé trasy

CTM Tranz 1.0 Trek 28 (modelový rok 2026) je univerzální trekingové/krosové kolo s 28″ koly, navržené tak, aby poskytovalo komfortní posed, spolehlivé komponenty a vyvážený výkon pro každodenní použití i delší výlety. Díky kvalitním komponentům je vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé rekreační cyklisty.

Lehké odpružení a komfortní geometrie
Základem kola je hliníkový rám TRANZ z materiálu ALU 6061, který zajišťuje nízkou hmotnost, tuhost a stabilní jízdní vlastnosti. Přední odpružená vidlice SR Suntour NEX HLO DS se 63 mm zdvihu pohlcuje nerovnosti povrchu, takže i jízda po nezpevněných cestách nebo dlažbě je příjemná a plynulá.

Široký rozsah převodů Shimano
Model Tranz 1.0 je vybaven 18 rychlostní sadou Shimano SLM315/9sp., která nabízí plynulé, přesné a spolehlivé řazení. Přehazovačka Shimano RD-U3020 a přesmykač Shimano FD-U4010-L spolu s kazetou Shimano CS-HG200 9sp (11-36 T) zajistí vhodné převody pro jízdu po rovině i do kopce – ideální pro různé typy tras.

Efektivní brzdy a ovladatelnost
Hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT200 poskytují silný, konzistentní a kontrolovatelný brzdný výkon, což je zásadní při jízdě po městě i v lehkém terénu. 28″ kola s reflexními pruhy na pláštích zvyšují viditelnost a trakci na silnici i cyklostezce.

Komponenty pro pohodlnou jízdu

CTM Tranz 1.0 Trek je vybaven komponenty, které zvyšují komfort i kontrolu:
  • Alloy nastavitelný představce – možnost přesného nastavení optimálního posed
  • Široká řídítka CTM 680 mm / 40 mm rise – jisté řízení
  • Kvalitní sedlo a sedlovka CTM (Ø 31,6 × 350 mm) – pohodlí i na delších trasách
  • Pevné ráfky CTM 622 × 21, 32H black a náboje Novatec Disc – stabilita
  • Pláště 28×1,75″ s reflexními prvky – lepší trakce a bezpečnost za šera či tmy
  • Lehké pedály a spolehlivý řetěz KMC X9 – dlouhá životnost komponent

Pro koho je CTM Tranz 1.0 Trek 28 2026 vhodný?
✔ pohodlné trekingové/krosové kolo pro každodenní dojíždění
✔ výletní jízdy po cyklostezkách i lehčím nezpevněném terénu
✔ ideální pro rekreační cyklisty a začátečníky
✔ perfektní volba pro jezdce, kteří chtějí komfortní posed, spolehlivé komponenty a univerzální výbavu

CTM Tranz 1.0 Trek 28 2026 je výborné všestranné kolo, které zvládne jak silniční jízdu, tak i lehčí terénní výlety – ideální pro cyklisty hledající pohodlí i spolehlivou výbavu pro běžné i víkendové trasy.

Distributor Belve s.r.o. - Slovensko ul. Holubyho 295 916 01 Stará Turá

Doplňkové parametry

Kategorie: Krosová kola pánská
Záruka: 24 měsíců
EAN: Zvolte variantu
Model: TRANZ 1.0 trek
Typ rámu: ALU 6061, M, L, XL
Velikost kol: 28"
Vidlice: CTM NXC 60mm travel, 700C
Řazení: Shimano SLM315/7 speed
Přehazovačka: Shimano Tourney RD-TY300
Přední přehazovačka: Shimano Tourney FD-TY300
Cassete: Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T
Kliková sada: Shimano FC-TY301, 48-38-28T
Brzdy: Shimano MT200 hydraulic
Ráfky: CTM 622X21, 32H, black
Pláště: 28x1,75"
Náboje: NOVATEC 32H DISC 6H black
Pedály: Flat HF-896 DU bearing
Řetěz: KMC Z7
Představec: CTM Alloy adj. 90mm 25.4 mm
Řídítka: CTM alloy 680mm 40mm rise
Náhlavní souprava: 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm
Sedlo: CTM
Podsedlovka: CTM alu Ø31.6 x 400mm
Rychlosti: 21speed
Rok: 2026
Barva: matná modrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Elektrokola , kola a cyklistické doplňky CTM navrhujeme a vyrábíme tak, jako kdybychom je tvořili pro sebe. Je jedno, jestli je to závodní enduro kolo , dámské elektrokolo , silniční kolo nebo městský commuter , přístup máme vždy stejný. V cyklistickém průmyslu máme více než třicet let zkušeností, které brousíme do dokonalosti. Věříme, že jízda na kolech CTM vytváří každodenní úsměv na tváři a mění životy k lepšímu.

 

Vždy jsme razili cestu inovace. Vývoj nových produktů CTM zastřešuje naše vlastní R&D vývojové oddělení, které sídlí přímo na naší centrále. Při vývoji využíváme nejnovější 3D konstrukční softwary, virtuální realitu nebo 3D tisk a můžeme hrdě prohlásit, že naše kola a doplňky navrhujeme od A po Z na Slovensku.

 

Při založení CTM jsme věděli, že chceme vytvářet kola a cyklodoplňky, které nebudou pouze vizuálně přitažlivé, ale zejména stoprocentně funkční. Pokud vidíš na kole logo CTM, můžeš si být jistý, že tě čeká pořádný zážitek. Kola a doplňky ještě před uvedením na pulty testuje mezinárodně úspěšný CTM Racing Team . Ujišťujeme tě, že na závodech světových pohárů je to test ohněm a tobě se pod ruce dostane to nejlepší, co jsme schopni vyprodukovat.

 

Jsme gang bajkerů, pro které práce nikdy nekončí. Cyklistika je náš životní styl. Kola , komponenty , přilby , dresy ... To vše tvoří esenciální část našich kancelářských a výrobních prostor. Sleduj naši cestu v blozích na webu nebo v příspěvcích na Instagramu a Facebooku . A nezapomeň označovat své posty hashtagem #ridectm

Historie CTM

2025

I přes ekonomickou krizi v cyklistickém segmentu věříme v sílu naší značky a nepřestáváme inovovat. Personálně posilujeme firmu a dostáváme produkty na novou úroveň. Vznikají zcela nové modely elektrokol jako ZYNK nebo REZIST. Přicházíme také se zcela novou sérií ultra lehkých dětských kol SLY. 

2024

Naplno vidět přínos vývojového oddělení, inovujeme několik rámových platforem kol a elektrokol jako například Areon, Wire, Rascal, Rambler nebo Charisma. Oslavujeme 30. výročí vzniku firmy. 

2023

Covid období vytváří turbulence v oblasti výrobců kol a komponentů. My však nadále razíme cestu inovace. Po externích spolupráci nakopáváme naše vlastní in-house CTM vývojové oddělení, které pracuje na nových produktech přímo v sídle firmy. Využíváme při tom nejmodernějších technologií jako 3D konstrukční softwary, 3D tisk, virtuální realitu a podobně. Ve stejném roce získáváme i Národní cenu za design v oblasti dlouhodobého hospodářského přínosu pro zemi. Vzniká také zcela nový model Skaut, který se stává bestsellerem v kategorii trailových kol. Rišo Tandara z CTM Racing Teamu se stává neoficiálním Mistrem světa ve sjezdu.  

×

Splátková kalkulačka ESSOX

bike-centrum.cz Reviews with ekomi.cz